19 6월 2019

Bu değişim için zaman ve onun fikirleri ve deneyim gelecekte geliştirme ekiplerine almak isteyen yöne çok önemli olacak.”

                          1             Hull Tom Ince   Steve Bruce Tom Ince ve Andrew Robertson imza kulüp gidiyor taze yönü ifade söylüyor. Ince, 22, eski Liverpool stajyer QPR karşı Premier Ligi açılış maçında 20 yaşındaki Andrew Robertson, birlikte parlak bir gelecek için kaderinde Blackpool geçen ay ve Bruce çıktıktan inanıyor aşağıdaki bonservis ödemeden Kaplanları katıldı. “Bazı iyi genç oyuncu getirmek için bilinçli bir çaba sarf ettik.” Bruce dedi. “Tom yine attı olabilirdi [geçen Cumartesi], o Stuttgart karşı iki gol olabilirdi. O biraz daha klinik o öğreneceksiniz hangi olması gerekiyor ama o genç ve genç bir oyuncu var ne zaman yardımlar yapmak zorunda.”

KC Stadı’nda bir öncelik olarak gençlik kanama gördüğü Bruce, Dundee United onun £ 2.85million hareket geçen ay beri Premier Ligi’nde gelecek vaat eden ilk çalıştırmadan sonra, ayrıca yeni gelen Robertson övgü doluydu. “Ben o müthiş olduğunu düşündüm. İki yıl önce Queens Park için oynuyordum – o yükselişini yaşadı. 20 yaşındaki böyle yaptığı ilk oynamayı, o iyi bir oyuncu olacak.”                                    1             New England 21 yaş altı teknik direktör Gareth Southgate   Gareth Southgate İngiltere 21 yaş altı takımının yeni koç atandı, Futbol Federasyonu’nun açıkladı.

Eski Aston Villa ve Middlesbrough savunma oyuncusu, Üç Lions için 57 kapaklar kazandı rol altı yıl geçirdim Stuart Pearce yerini alır. O hemen başlar ve elit gelişim Dan Ashworth ait FA müdürüne rapor ve Club İngiltere Adrian Bevington müdürü ile yakın çalışacaktır.1xbet bahis sitesi Southgate ayrıca U16s üzerine U20S sorumlu antrenörler denetleyecek. O FA internet sitesine yaptığı açıklamada, “Bu rol almak için mutluluk ve ülkedeki en iyi ve en parlak genç oyuncularla çalışma ihtimali son derece heyecanlıyım. “Ben gururlu bir İngiliz kulüpler ve ülkem için oynayan oynadığım kariyerinin doruk noktası oldu.

Bir oyuncu olarak emekli beri bilgi ve hem burada hem yurtdışında oyunun bir çok deneyim kazandım ve ben en üst düzeyde rekabet oyunculara hazırlanmasında rolümü oynamaya istekli değilim. “Herhangi bir takım İngiltere için sahaya adımları zaman, başarılı olmanın büyük önem taşıdığını, ama bu bizim yetenekli genç oyuncuların gelişmeye izin verebilir oyun Net bir tarz geliştirmeye de ilgili.” Ve Ashworth Ben Gareth ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz”ekledi. O her seviyede İngiltere geliştirme ekipler arasında oyun tarzında bir tutarlılığı sağlamak için ihtiyacımız olduğunu tam olarak anlamaya gösteren kapsamlı ve ayrıntılı bir görüşme süreci ile geldi. “Gareth şimdi İngiliz futbol için önemli bir andır inancımızı paylaşır.http://www.reddit.com/user/Alpharoth Bu değişim için zaman ve onun fikirleri ve deneyim gelecekte geliştirme ekiplerine almak isteyen yöne çok önemli olacak.”         

Leave a Comment